AKTUALNOŚCI

08.07.2021

Adopcyjna przeglądarka na Wamiz.pl

Od prawie dwóch lat na portalu Wamiz.pl działa wyszukiwarka zwierząt do adopcji. Schronisko Na Paluchu od początku jest partnerem tego projektu.

Dzięki  wyszukiwarce można znaleźć psy i koty, które czekają na dom w całej Polsce, określając kryteria takie jak płeć, wiek czy miejsce przebywania zwierzaka.  Można również ustawić powiadomienia, które będą nam przedstawiać kolejne zwierzaki pojawiające się w wyszukiwarce i odpowiadające wybranym przez nas kryteriom. Wyszukiwarka jest dostępna pod linkiem: https://wamiz.pl/adopcja

Co bardzo istotne, wyszukiwarka Wamiz jest dostępna tylko dla schronisk i organizacji stosujących dobre praktyki adopcyjne, które zapewniają bezpieczeństwo i zwierząt, i ludzi. Nie ma tu miejsca dla placówek, które prowadzą je dla zysku, nie dbając o dobrostan zwierząt i wydając je do adopcji bez żadnych procedur. Organem weryfikującym placówki adopcyjne dla Wamiz jest Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!

Portal Wamiz miesięcznie odwiedza ponad milion użytkowników, profil na Facebook’u śledzi blisko 130 tys osób. Dzięki szerokiemu zasięgowi, Wamiz ma nadzieję pomóc w znalezieniu domu zwierzakom z całej Polski.

Zachęcamy schroniska do rejestrowania swoich ogłoszeń – to bardzo proste!