AKTUALNOŚCI

08.11.2018

PATRONUJEMY! ADOPCIAKI.PL ZAPRASZAJĄ NA IV OGÓLNOPOLSKI KONGRES BEHAWIORYZMU ZWIERZĄT

Spotykamy się w sobotę, 17 listopada 2018 roku w Warszawie. To będzie intensywny dzień. Z ciekawym tematem przewodnim: "Trudne przypadki w terapii zaburzeń behawioralnych kotów." Wykłady poprowadzą doświadczeni behawioryści i lekarze weterynarii.Kongres jest skierowany do behawiorystów, zoopsychologów, lekarzy weterynarii, studentów kierunków weterynaryjnych i zoopsychologicznych, a także osób, które na co dzień opiekują się kotami np. wolontariuszy prowadzących domy tymczasowe czy schroniska. 

Program kongresu obejmuje między innymi następujące zagadnienia:

  • agresywne zachowania kotów - skąd się biorą? jak sobie z nimi radzić?
  • koci strach, lęk i stres - co je wywołuje? jak się przejawiąją? jak postępować z takimi kotami?
  • rozróżnianie zaburzeń behawioralnych i chorób
  • zmiany behawioralne u starszych kotów - co oznaczają? czy można im przeciwdziałać?

Szczegółowy program.

Wykłady poprowadzą: Małgorzata Biegańska-Hendryk, Beata Leszczyńska, Antonina Kondrasiuk, Magdalena Nykiel, Martyna Woszczyło oraz Tomasz Nowak. 

Informacje o prelegentach. 

Warunki uczestnictwa.

ZALETY KONGRESU TO:

DOPASOWANY PROGRAM

Program kongresu jest układany na podstawie listy zagadnień zgłaszanych wcześniej przez osoby zainteresowane danym obszarem tematycznym, odpowiada więc na konkretne zapotrzebowanie. 

PRAKTYCZNE UJĘCIE TEMATÓW

Organizatorzy i wykładowcy proponują omawianie konkretnych przypadków (case studies) w pracy z zaburzeniami behawioralnymi kotów, wykorzystanych metod i osiągniętych rezultatów - czyli tylko to, co zostało już sprawdzone w praktyce.

DOŚWIADCZENIE PRELEGENTÓW

Wszystkie osoby prowadzące kongresowe zajęcia mają nie tylko stosowną wiedzę, ale także doświadczenie w prowadzeniu omawianych terapii i konkretne sukcesy terapeutyczne. Podzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem i pokażą rozwiązania, które stosują na co dzień w swojej pracy.

Strona kongresu

Wydarzenie FB

Inicjatorem i organizatorem kongresu jest Behawioryzm Zwierząt.