AKTUALNOŚCI

01.08.2016

"Sekretne życie zwierzaków domowych"

Trudno jest odgadnąć sekrety zwierzaków domowych, natomiast wiadomo co daje im szczęście - kochający dom. Jednak nie każdy zwierzak go ma. Adopciaki.pl. to psy i koty, które czekają na stałego opiekuna! Teraz, w 15 miastach Polski, Adopciaki.pl. są w akcji! Wspólnie z bohaterami filmu Sekretne życie zwierzaków domowych będą podróżować po Polsce i odkrywać swoje sekrety!

Dzięki programowi Adopciaki.pl, 180 psich i kocich szczęściarzy znalazło już swoich stałych opiekunów! Ale w domach tymczasowych mnóstwo czworonogów czeka jeszcze na swoją szansę. Poznajmy ich! 

Adopciaki.pl wezmą udział w wyjątkowych imprezach rozrywkowo-edukacyjnych, towarzyszących wyczekiwanej premierze komedii animowanej „Sekretne życie zwierzaków domowych”, na punkcie której za chwilę oszaleje cały świat! Imprezy mają także charakter charytatywny. Podczas wszystkich spotkań będą zbierane rzeczy i karma dla bezdomnych zwierzaków. Dzieci z całej Polski będą miały okazję poznać wszystkie tajemnice zwierzaków, z którymi obcują na co dzień. W programie mnóstwo gier i zabaw.

Wolontariusze programu Adopciaki.pl odpowiedzą na pytania na temat adopcji psa lub kota; odbędą się spotkania z behawiorystą zwierzęcym oraz specjalistą żywienia zwierząt. Do wygrania: vouchery do behawiorystów i weterynarzy, puzzle, bandanki i smakołyki dla zwierząt. Lokalne domy tymczasowe oraz opiekunowie zwierząt pokażą zdjęcia i opowiedzą o psach i kotach, które czekają na swój szczęśliwy dom.

W czasie imprez zaplanowane są także spotkania z przedstawicielami lokalnych schronisk oraz zbiórka darów dla bezdomnych zwierząt. Najbardziej potrzebne są koce, artykuły higieniczne dla zwierząt, zabawki, smycze, miski. Dary zostaną przewiezione do schroniska specjalnie na tę okazję przygotowanym Van Dogiem. Dzieci będą mogły robić sobie zdjęcia na tle Van Doga. 

W specjalnym namiocie dzieci i dorośli będą mogli porozmawiać z przedstawicielami schronisk na temat potrzeb zwierzaków i ich adopcji. Podczas wszystkich spotkań dzieci pod okiem specjalistów, umiejętnie łączących zabawę z edukacją i uwrażliwieniem na potrzeby zwierząt, poznają sekrety życia naszych zwierzęcych przyjaciół. Dowiedzą się również o zwierzęcych zwyczajach oraz obowiązkach, jakie wynikają z posiadania zwierząt. 

SEKRETY ZWIERZAKÓW odkryjemy w następujących miejscach:
27 sierpnia - Katowice, C.H. 3 Stawy
28 sierpnia - Kraków, Park Handlowy Zakopianka
3 września - Szczecin, C.H. Atrium Molo
4 września - Piła, C.H. Atrium Kasztanowa
10 września - Olsztyn, Aura Centrum Olsztyna
11 września - Toruń, C.H. Atrium Copernicus
17 września - Janki, Park Handlowy Janki
18 września - Łódź, C.H. Tulipan
24 września - Poznań, Galeria Handlowa Panorama
25 września - Leszno, Galeria Leszno
1 października - Kielce, Galeria Korona Kielce
2 października - Lublin, C.H. Atrium Felicity
Poznajmy się na żywo, zapraszamy!

Za nami już 3 imprezy. Zobaczcie jak było fajnie!

Komedia animowana „ Sekretne życie zwierzaków domowych” to murowany hit końca lata. Zwiastuny filmu podbiły serca widzów na całym świecie, bijąc rekordy oglądalności w internecie. Film zabierze nas w samo serce Nowego Jorku, do wieżowca zamieszkiwanego przez setki ludzi i ich pupili. Jeżeli myśleliśmy dotąd, że podczas naszej nieobecności pieski, kotki, żółwiki, kanarki i inne zwierzaki nudzą się, czekając na nas, cóż, jesteśmy w błędzie. Zwierzaki prowadzą wtedy swoje nieprawdopodobne, pełne przygód sekretne życie... Animowany film „Sekretne życie zwierzaków domowych” wejdzie do kin 23 września. Film w polskiej wersji językowej, w formatach 2D i 3D.

Elżbieta Malczyk